UA-134558667-1UA-134558667-1
Sepetim (0) Toplam: 0,00TL

Sipariş Koşulları

Sipariş Koşulları

*Siparişimi nasıl verebilirim?

Öncelikle bir Alışveriş Listenizi oluşturmalısınız. Listenize eklemek istediğiniz ürünün hemen altında bulunan (Satın Al) butonunu kullanarak bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz. 

Listenizi oluşturduktan sonra sayfanın sağ üst tarafında bulunan (Sepetim) ve daha sonra Sipariş Ver butonuna tıklayınız.
Sitemize üye iseniz üyelik bilgilerinizi (kullanıcı adı, şifre) giriniz. Eğer üye değilseniz üye olmak istiyorum linkini tıklayarak üyelik işleminizi tamamlayınız. Dilerseniz üye olmadan da sonraki aşamaya geçebilir ve gerekli alanları doldurarak alışverişinizi yapabilirsiniz. Her aşamada gerekli bilgileri girip bir sonraki aşamaya geçeceksiniz.
Her sayfanın başında ve sayfa içinde gerekli açıklamaları bulunuyor.
Son aşamada, kargo tutarı ve ödemeniz gereken toplam tutarı görerek ödeme şeklinizi (Kredi Kartı, Banka Havalesi ) seçtikten sonra siparişinize onay vereceksiniz.
 

*Fiyatlara KDV dahil mi?

Fiyatlarımıza KDV dahildir. 

*Alışverişle ilgili genel konular

18 yaşından küçük kişiler nilkitabevi.com'den alışveriş yapamaz. 
nilkitabevi.com'den kredi kartı, (Visa, MasterCard) banka havalesi, EFT ödemesi ile alışveriş yapılabilir. 3 gün içinde havalesi yapılmayan banka havalesi siparişleri iptal edilir. Siparişlerin işleme alınma zamanı, siparişin verildiği an değil, kredi kartı hesabından sipariş tutarı kadar para blokesinin yapıldığı ya da havalenin hesaplarımıza ulaştığını belirlediğimiz andır. 

Paketlerinizin, alışverişiniz sırasında size belirtilen süreler içinde teslim edilmemesi durumunda bilgi@nilkitabevi.com'a e-posta gönderebilirsiniz. Kargo firması, tarafımızdan ya da müşteri tarafından aranarak paket takibi yapılabilir. Paket teslim alındıktan sonra teslimatçı firmanın görevini layıkıyla yaptığı kabul edilmiş sayılır. Bu yüzden; Teslimat sırasında hasarlı olduğunu tespit edilen paketler kabul edilmeyip tutanak tutturulmalıdır. Daha sonra, tutanak (0312) 490 97 82 numaralı telefona fakslanıp durum bilgi@nilkitabevi.com'a bir e-posta aracılığıyla bildirilmelidir. nilkitabevi.com, ürünü yeniden tedarik edip, en kısa zamanda teslimatın tekrarlanmasını sağlayacaktır. 

Dikkat: Siparişinizle ilgili her tür iletişiminizde mutlaka sipariş numaranızı bildiriniz. 

Kredi kartı bilgileriniz güvenlik açısından sistemde kayıtlı olarak tutulmamaktadır. 

nilkitabevi.com 'den alışveriş yapan kişi yukarıdaki tüm maddeleri kabul etmiş sayılır. 

Kapat
UA-134558667-1